• česky
  • english
  • deutch
  • rusky
  • slovensky

Kariéra

Volné pracovní pozice

PROJEKTOVÝ SPECIALISTA/KA

Hledáme kolegy na HPP nebo zkrácený úvazek, brigáda, vhodné i pro absolventy.

Místo pracovní činnosti: Brno, Praha, Česká Lípa, Ostrava, České Budějovice

Náplň práce: Tvorba obchodních nabídek na služby společnosti – především rozvojové programy a poradenství v oblasti personálních procesů, komunikace s klienty, inovace stávajících programů, tvorba nových rozvojových programů.

Co očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ, ideálně pedagogického nebo andragogického zaměření.
  • Dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem.
  • Dobrá znalost MS Office, internet
  • Dobré porozumění psanému textu, schopnost vytváření delších textových pasáží.
  • Důslednost, kreativitu, časovou flexibilitu a samostatnost.
  • Schopnost organizovat si denní práci ve spolupráci s týmem.
  • Otevřenost učit se novým věcem.
  • Praxe v projektovém nebo realizačním týmu v oblasti vzdělávání výhodou.

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti s působností po celé ČR.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Benefity – možnost home office, sick days, firemní notebook a telefon, příspěvek na stravu.
  • Optimální mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou dle výkonu.
  • Možnost karierního růstu.
  • Seberealizaci.
  • Mladý přátelský kolektiv.

Vaše strukturované CV a motivační dopis zasílejte na michaela.tomancova@everesta.cz,

do předmětu uveďte „PT_Vaše příjmení“.

Externí lektoři

Hledáme externí lektory pro příležitostnou spolupráci v těchto oborech:

  • Nákup
  • Stavebnictví, nemovitosti, realitní činnost
  • Finance, controlling
  • Mzdy, HR, zákoník práce a související předpisy včetně daní a pojištění
  • Zvyšování kvality řízení, štíhlá výroba
  • Celní předpisy
  • Výkresová dokumentace
  • Daňová problematika
  • Technologie svařování

Požadujeme doložitelný odborný základ a praktické zkušenosti.
V případě zájmu pošlete profesní CV a odborný profil na adresu tomas.kumstyr@everesta.cz

Jste lektor a máte připravené téma, které jste nenašel v naší nabídce? Pošlete nám podrobnější informace a svůj životopis, rádi s Vámi probereme možnosti spolupráce.

kalendář akcí
Zanechte nám zprávu
Počítadlo návštěv