Slovenská verzia English website Deutsch Version Russian website Vietnamese  website

Analýzy, rešerše, průzkumy trhu

Aktuálně probíhající průzkumy:

Personalisté a trh HR služeb 
  Respondenti: Personalisté a HR manažeři
Úspory a výběr dodavatelů 
  Respondenti: Podnikatelé, manažeři, pracovníci mající na starosti výběrová řízení
Anketa Videofilmy 
  Respondenti: Všichni, kdo se zajímají o firemní videofilmy

 

"Každá lidská činnost se nakonec musí nějak projevit v číslech."
Tomáš Baťa
 
Vyberte si, co chcete vědět, a pošlete nám jednorázovou poptávku nebo si sestavte svůj měsíční report.
 
Co nabízíme:
 

Rešerše

Řekněte nám, co potřebujete vědět, a my Vám to najdeme.

 

Průzkum trhu a analýza konkurence

Chcete vědět, jak si stojí Vaše konkurence? Zmapujeme ji, zanalyzujeme tržní ceny, vyhledáme substituční produkty. Průzkum trhu, konkurence a poptávky.

Průzkum poptávky

Uvádíte na trh nový produkt nebo se vám zdá, že špatně míříte? Pomůžeme Vám udělat segmentaci trhu, analýzu cílové skupiny, oslovíme potenciální klienty a zanalyzujeme jejich poptávku.

Analýza návštěvnosti webu a dalších obchodních kanálů

Nejste si jisti, zda dostatečně efektivně využíváte své marketingové nástroje? Poradíme Vám jak dát o sobě svým klientům vědět a přitom to dělat levně.

Business intelligence pro malé a střední podniky

Zdá se Vám, že Váš trh by se dal vytěžit lépe? Pomůžeme Vám nastavit Buseiness intelligence - sběr, integraci, analýzu, interpretaci a prezentaci obchodních dat informací. Případně Vám pomůžeme zrevidovat CRM systém.

Základní finanční analýzy

Zajímá Vás, jak si stojí Vaše firma v běžných finančních ukazatelích? Likvidita, rentabilita, solventnost, to nejsou pojmy vyhrazené pouze velkým korporacím. Měl by je sledovat každý. Nechte to na nás. Prostě finanční analýza podniku.
 

Pošlete nám poptávku

Objednejte si jednorázovou zakázku, pravidelné měsíční reporty, nebo si s námi sjednejte schůzku.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Bábek
Tel.: +420 777 038 358
 

Ohlasy a refence

Vzhledem k tomu, o jak náročné zadání a hledání šlo, je rešerše vynikající a rozhodně mi ušetřila mnoho hodin práce. Obsahuje dokonce analytickou rovinu, což jsem, přiznám se, ani nečekal. Musím také vyzdvihnout velmi vstřícný a přívětivý přístup. Rešeršní služby Everesta mohu na základě této zkušenosti doporučit. 
Robert Vlach, podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze, 12. 4. 2012

Naše zkušenosti

Analytici v našem týmu jsou absolventi prestižních vysokých škol a pracovali v oboru  marketingových výzkumů a zpracování informací pro řadu nadnárodních společností i státních institucí. Za všechny můžeme jmenovat např. Contactel, České Aerolinie, CET 21, Telecom, Telefónica O2 Czech Republic, Hospodářská komora ČR.
Bez výjimky mají minimálně pětiletou praxi ve svém oboru - mají zkušenosti s průzkumy trhu, se sběrem a zpracováním informací, s prací s daty, s tvorbou marketingových a komunikačních strategií, finančními analýzami atd. Mají bohaté zkušenosti s přípravou podkladů pro topmanažery i politiky.
Testovací středisko ECDL, Certifikace ISO 9001