• česky
  • english
  • deutch
  • rusky
  • slovensky

Zajímavosti

Neurověda 2019 - rozhovor s Geraldem Hütherem pro kongres německých ředitelů škol

15.01.2019
zobrazit celý článek ›

spacek.jpg

Business etiketa s Ladislavem Špačkem

07.12.2018Podle Jiřího Gutha-Jarkovského je „slušnost člověku vrozená, ale zdvořilosti se musíme učit“. Bezchybnost našeho společenského vystupování je nejlepší reprezentací naší firmy nebo úřadu, vytváří lepší podmínky pro úspěšná jednání a vzbuzuje důvěru obchodních partnerů.
zobrazit celý článek ›

eng 2.jpg

Tréninky v anglickém jazyce - vyjednávání, koučování, prezentace

14.11.2018
zobrazit celý článek ›

zd.jpg

Zaměstnanci českolipské pobočky Everesty vysázeli alej jabloní

12.11.2018Vše začalo inspirací u jednoho z našich klientů, který k výročí sta let republiky nechal ve svém domovském městě vysázet památeční alej. Myšlenka to byla zajímavá a jako mnoho dalších byla uložena v naší paměti „až bude vhodná příležitost“. Ta přišla ke konci září, kdy jsem narazil na příspěvek organizace PagoPago, která se zabývá výsadbou stromků všech možných druhů od semínka.
zobrazit celý článek ›

ovladnete svoji pamet.jpg

Ovládněte svou paměť

25.10.2018
zobrazit celý článek ›

Radkin Honzák hostem konference Neurověda ve vzdělávání

22.10.2018
zobrazit celý článek ›

NEUROVEDA VI.jpg

Neurověda ve vzdělávání VI.

10.09.2018Tématem konference je lidský mozek, jeho schopnost zpracovávat informace, učit se, pamatovat si a myslet. Vystupují přední odborníci z různých oborů - lékaři, neurovědci, psycbologové, pedagogové a další. Konference je určena odborníkům i veřejnosti. Vítáni jsou všichni, kdo se zajímají o inovativní formy vzdělávání, založené na poznatcích neurovědy. Tedy. v souladu s tím, co víme o lidském mozku a o tom, jak se učí.
zobrazit celý článek ›

fasdfsd.jpg

Setkání s Laurou Janáčkovou

01.09.2018Jistě i Vy si přejete poznat, co lidé cítí, co si myslí, co by si přáli, dříve než jsou slova vyřčena. Člověk též přirozeně touží rozpoznat, jak sám osobně působí na lidi. Chce vědět, jak účinně komunikovat, manipulovat, identifikovat lži a získat to, co si přeje - přátele, partnery, milence, milenky i hmotné zisky.
zobrazit celý článek ›

Udělení nových akreditací

16.08.2018Společnosti Everesta byly udělené nové akreditace v rámci vzdělávacího programu průběžného vzdělávání pro úředníky a pro vedoucí úředníky.
zobrazit celý článek ›

gruber.jpg

Rychločtení s Davidem Gruberem

07.08.2018
zobrazit celý článek ›

kalendář akcí
Zanechte nám zprávu
Počítadlo návštěv