• česky
  • english
  • deutch
  • rusky
  • slovensky

Městské noviny České Lípy: Rekvalifikační programy

"V Everestě můžeme poradit a pomoci s výběrem vhodného programu. S naším individuálním přístupem však můžeme pomoci pouze lidem, kteří o to budou sami stát a budou ochotni komunikovat. Zájemce si tak může zvolit rekvalifikaci dle dosaženého vzdělání a dle předchozích zkušeností." řekla v rozhovoru pro Městské noviny České Lípy Pavlína Šlajsová, obchodní ředitelka společnosti Everesta, s.r.o.

Městské noviny České Lípy, 27. července 2012

Aktuálním tématem stále zůstává nezaměstnanost. Jednou ze společností zabývající se vzdělávacími programy, které umožní lidem najít novou práci, je v Č. Lípě společnost Everesta, s.r.o. Zeptali jsme se proto na její aktuální nabídku.

„Osobám vedeným na úřadech práce v registru nezaměstnaných nabízíme akreditované rekvalifikační programy, které jim mohou usnadnit hledání nového uplatnění na trhu práce. Přitom je důležité vědět, že každý uchazeč vedený v evidenci příslušného úřadu práce má nárok na čerpání finančních prostředků za rekvalifikace ve výši 50 000 Kč v průběhu tří let. V Everestě můžeme proto poradit a pomoci s výběrem vhodného programu. S naším individuálním přístupem však můžeme pomoci pouze lidem, kteří o to budou sami stát a budou ochotni komunikovat. Můžeme Vás ujistit, že zde nehraje roli věk (pouze plnoletost) ani pohlaví uchazeče. Zájemce si tak může zvolit rekvalifikaci dle dosaženého vzdělání a dle předchozích zkušeností. Po odsouhlasení úřadem práce se mohou potom rekvalifikovat v těchto našich programech – manažer, asistentka, lektor, mistr ve výrobě – vedoucí výrobního kolektivu, personalista, pracovník call centra, strážný, obchodní zástupce, skladník, účetnictví či prodavač. V případě zájmu proto doporučuji buď kontaktovat přímo naši společnost (tel.: 734 577 340) nebo se na kontaktním pracovišti ÚP obrátit na odborného poradce,“ radí Pavlína Šlajsová ze společnosti Everesta.

kalendář akcí
Zanechte nám zprávu
Počítadlo návštěv