Řídíme procesy a projekty

1-everesta-ridime

Analyzujeme,
vyhodnocujeme a implementujeme změny

2-everesta-analyzujeme

Poskytujeme komplexní služby organizacím 

3-everesta-dodavky

Zabezpečujeme náročné,
netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky 

4-everesta-komplexni-sluzby

Posilujeme výkon,
kvalitu a efektivitu organizací 

5-everesta-refektivita
Jak pracujeme

Jak pracujeme

Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.

Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.

Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.

Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.

Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.

Napište nám: info@everesta.cz

Za nás mluví čísla

Za nás mluví čísla

 

  • 5 českých spolumajitelů
  • 15 zemí Evropy
  • 22 let v konkurenčním prostředí poradenství a servisu organizacím
  • 29 let podnikatelských zkušeností
  • 600 odborníků, poradců, analytiků a projektových manažerů
  • 800 klientů
  • 1200 dodavatelů
  • 1 miliarda korun jen v posledních třech letech za řízení projektů

 

Napište nám: info@everesta.cz
Ujistěte se

Ujistěte se

Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.

 

Mgr. et Mgr. Ladislav Buček

jednatel a výkonný ředitel


+420 777 038 343
ladislav.bucek@everesta.cz

Bucek 01

 

kariéra u everesty
 

HR partner (HR Business Partner)

 

HR business partner je pracovní pozice, kde se kompletně zastřešují všechny HR procesy. Úkolem je vytvářet koncepce v oblasti vzdělávání, hodnocení a odměňování zaměstnanců, spolupracovat s managementem společnosti při řešení personálních otázek. Dále získávání, nábor a uvedení nových pracovníků, odpovědnost za dodržování pracovněprávní legislativy.

HR Partner pracuje na definování oblastí, kde může HR jako takové přinést přidanou hodnotu a zajistit efektivní řešení např. rozvojem schopnosti vedení a plánovaným nástupnictvím, řízením změn, rozvojem organizace.

Pracuje na dosažení stanovených obchodních cílů své skupiny (HR Business Partner pro Obchodní oddělení se stará o obchodní skupinu – zajišťuje jim personální poradenství tak, aby oddělení dosáhlo svých naplánovaných cílů). Spolupracuje s liniovými manažery a má k dispozici kolegy na pozicích HR support (administrativní podporu, kolegy specialisty na kompenzace a benefity, nábor).

V některých organizacích si oddělení služby HR „nakupují" a HR tak vykazuje přidanou hodnotu a stává se tak doslova partnerem a rádcem.

HR business partneři nejsou odstraňovači problémů. HR business partner je osoba, která se soustředí na to, jak budovat podmínky pro vysokou efektivitu svého oddělení. Je to někdo, kdo si ve firmě získal respekt a vliv, protože pomáhá dosahovat obchodních výsledků a umí předcházet problémům. Umí pomoci a ví jak.