Řídíme procesy a projekty

1-everesta-ridime

Analyzujeme,
vyhodnocujeme a implementujeme změny

2-everesta-analyzujeme

Poskytujeme komplexní služby organizacím 

3-everesta-dodavky

Zabezpečujeme náročné,
netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky 

4-everesta-komplexni-sluzby

Posilujeme výkon,
kvalitu a efektivitu organizací 

5-everesta-refektivita
Jak pracujeme

Jak pracujeme

Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.

Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.

Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.

Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.

Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.

Napište nám: info@everesta.cz

Za nás mluví čísla

Za nás mluví čísla

 

  • 5 českých spolumajitelů
  • 15 zemí Evropy
  • 22 let v konkurenčním prostředí poradenství a servisu organizacím
  • 29 let podnikatelských zkušeností
  • 600 odborníků, poradců, analytiků a projektových manažerů
  • 800 klientů
  • 1200 dodavatelů
  • 1 miliarda korun jen v posledních třech letech za řízení projektů

 

Napište nám: info@everesta.cz
Ujistěte se

Ujistěte se

Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.

 

Mgr. et Mgr. Ladislav Buček

jednatel a výkonný ředitel


+420 777 038 343
ladislav.bucek@everesta.cz

Bucek 01

 

kariéra u everesty
 

IQ testy

IQ testy jsou testy měřící inteligenční kvocient. Autorem prvního inteligenčního testu byl William Stern v roce 1912 na základě testu A. Bineta a T. Simona, který měl na zakázku francouzského ministerstva školství identifikovat speciální vzdělávací potřeby u žáků základních škol. Revizi tohoto testu publikoval v roce 1916 Lewis Terman ze Stanfordské univerzity, čímž vznikl dodnes používaný Stanford-Binetův test, který je v současnosti v 5. revizi. IQ s tímto testem získalo statisticky normální rozložení s průměrem 100 a směrodatnou odchylkou 15.

V 50. letech 20. století přišel s novým testem inteligence D. Wechsler. Vytvořil dva oddělené testy – WAIS pro dospělé (v současnosti ve 4. revizi) a WISC pro děti (3. revize). Šlo o první test rozdělený na subtesty měřící verbální porozumění, percepční usuzování, pracovní paměť a rychlost zpracovávání.

Pozornost byla věnována i tzv. culture fair IQ testům bez slovních úloh. Typickým zástupcem těchto testů jsou Ravenovy progresivní matice, které fungují na principu prostorového vnímání. V českých podmínkách inteligenci měří buď Mensa ČR, společnost SCIO (jde o součást testu studijních předpokladů) nebo kliničtí a poradenští psychologové.

Pro více informací viz. IQ.