Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.
Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.
Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.
Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.
Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.
Napište nám: info@everesta.cz
Napište nám: info@everesta.cz
Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.
Mgr. et Mgr. Ladislav Buček
jednatel a výkonný ředitel
kariéra u everesty
IQ testy jsou testy měřící inteligenční kvocient. Autorem prvního inteligenčního testu byl William Stern v roce 1912 na základě testu A. Bineta a T. Simona, který měl na zakázku francouzského ministerstva školství identifikovat speciální vzdělávací potřeby u žáků základních škol. Revizi tohoto testu publikoval v roce 1916 Lewis Terman ze Stanfordské univerzity, čímž vznikl dodnes používaný Stanford-Binetův test, který je v současnosti v 5. revizi. IQ s tímto testem získalo statisticky normální rozložení s průměrem 100 a směrodatnou odchylkou 15.
V 50. letech 20. století přišel s novým testem inteligence D. Wechsler. Vytvořil dva oddělené testy – WAIS pro dospělé (v současnosti ve 4. revizi) a WISC pro děti (3. revize). Šlo o první test rozdělený na subtesty měřící verbální porozumění, percepční usuzování, pracovní paměť a rychlost zpracovávání.
Pozornost byla věnována i tzv. culture fair IQ testům bez slovních úloh. Typickým zástupcem těchto testů jsou Ravenovy progresivní matice, které fungují na principu prostorového vnímání. V českých podmínkách inteligenci měří buď Mensa ČR, společnost SCIO (jde o součást testu studijních předpokladů) nebo kliničtí a poradenští psychologové.
Pro více informací viz. IQ.