Řídíme procesy a projekty

1-everesta-ridime

Analyzujeme,
vyhodnocujeme a implementujeme změny

2-everesta-analyzujeme

Poskytujeme komplexní služby organizacím 

3-everesta-dodavky

Zabezpečujeme náročné,
netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky 

4-everesta-komplexni-sluzby

Posilujeme výkon,
kvalitu a efektivitu organizací 

5-everesta-refektivita
Jak pracujeme

Jak pracujeme

Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.

Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.

Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.

Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.

Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.

Napište nám: info@everesta.cz

Za nás mluví čísla

Za nás mluví čísla

 

  • 5 českých spolumajitelů
  • 15 zemí Evropy
  • 22 let v konkurenčním prostředí poradenství a servisu organizacím
  • 29 let podnikatelských zkušeností
  • 600 odborníků, poradců, analytiků a projektových manažerů
  • 800 klientů
  • 1200 dodavatelů
  • 1 miliarda korun jen v posledních třech letech za řízení projektů

 

Napište nám: info@everesta.cz
Ujistěte se

Ujistěte se

Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.

 

Mgr. et Mgr. Ladislav Buček

jednatel a výkonný ředitel


+420 777 038 343
ladislav.bucek@everesta.cz

Bucek 01

 

kariéra u everesty
 

Komunikační mlha

 

Obsahový (věcný) aspekt komunikace se předává „od hlavy k hlavě", kdežto vztahový aspekt „od břicha k břichu". Jestliže se jeden z komunikujících během hovoru přestane cítit dobře (rozzlobený, cítí se napaden,...), jeho vztahová rovina se „zkalí". Dále se pak zabývá spíše tím, aby se vyrovnal se svými pocity, než aby naslouchal partnerovi. Valí se psychologická mlha. To vede k poruchám v komunikaci. Z biologického hlediska je náš „myslící" mozek vyřazen stresovými hormony, produkovanými v tzv. „amygdale". Člověk, kterému se to stane, nemůže v daném okamžiku reagovat věcně, racionálně, rozumně, protože se ocitá v psychologické mlze, která pohlcuje informace. Teprve když se vztahová (neverbální) rovina vyjasní, může zase proudit obsahová informace. V případě obavy, že vaše sdělení nebo otázka může být vaším partnerem hodnocena jako útok, je důležité před tímto sdělením nebo otázkou nejprve vysvětlit, co pro vás tato otázka nebo sdělení znamená, proč je pro vás důležitá a je třeba objasnit své motivy, sdělit, že se nejedná o útok.