Řídíme procesy a projekty

1-everesta-ridime

Analyzujeme,
vyhodnocujeme a implementujeme změny

2-everesta-analyzujeme

Poskytujeme komplexní služby organizacím 

3-everesta-dodavky

Zabezpečujeme náročné,
netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky 

4-everesta-komplexni-sluzby

Posilujeme výkon,
kvalitu a efektivitu organizací 

5-everesta-refektivita
Jak pracujeme

Jak pracujeme

Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.

Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.

Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.

Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.

Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.

Napište nám: info@everesta.cz

Za nás mluví čísla

Za nás mluví čísla

  • je nás 5 českých spolumajitelů s 29 léty podnikatelských zkušeností
  • 22 let působí Everesta v konkurenčním prostředí poradenství a servisu organizacím
  • pracuje pro nás více než 600 odborníků, poradců, analytiků a projektových manažerů
  • dáváme vydělat více než 1200 dodavatelů
  • pracovali jsme už pro více než 800 klientů
  • jen v posledních třech letech jsme řídili projekty za více než 1 miliardu korun
  • působíme v 15 zemích Evropy

Napište nám: info@everesta.cz
Ujistěte se

Ujistěte se

Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.

Mgr. et Mgr. Ladislav Buček
jednatel a výkonný ředitel
+420 777 038 343
ladislav.bucek@everesta.cz

Bucek 01

 

kariéra u everesty
 

Metodik eLearningových kurzů Junior

Hledáte zajímavou práci nebo brigádu, kterou můžete dělat i z domu a v časech, které Vám vyhovují? Jste komunikativní a máte cit pro detail? Pak máme práci právě pro vás!

Vzdělávací sekce Everesty mimo jiné pracuje na vývoji a produkci vlastních interaktivních eLearningových kurzů. Ty slouží jako učební jednotka tam, kde ať již z organizačních, finančních, či pandemických důvodů nemůže proběhnout klasické prezenční vzdělávání s lektorem.

Výhodou pro zájemce o tuto pozici je (i nedokončené) vzdělávání v andragogice, pedagogice, filologii, žurnalistice či v příbuzných oborech, ale není podmínkou. Pozice se hodí pro všechny osoby, které mají vztah k učení a dokážou efektivně předat informaci. Pokud jste tedy například někoho doučovali nebo se podíleli na tvorbě učebních textů, tato pozice je přesně pro vás. Přijímáme také absolventy a studenty, kteří si ještě dokončují školu.

Na pozici junior eLearningového metodika budete komunikovat (převážně online) s lektorem, kterého vám přidělíme již s dohodnutým obsahem kurzu. Vaším úkolem bude v součinnosti s lektorem připravit textové podklady pro kurz: kontrolovat čtivost a strukturu, navrhovat testy, cvičení a interaktivní prvky. Výstup své práce bude předávat programátorům, kteří zajistí fungování kurzu po technické stránce. Vaší zodpovědností bude komunikovat lektorům, co od nich potřebujete a kontrolovat, zda píšou to co mají a jak mají. Poradit jim a metodicky je vést, aby byl kurz zajímavý i v e-learningové podobě, bez jejich osobního vystoupení, na které jsou zvyklí. Nebojte se, na začátku vás čeká komplexní zaučení zkušeným kolegou. Můžete se těšit na přátelské prostředí a pohodový kolektiv.

Náplň práce:

Tvorba nabídek do výběrových řízení na služby společnosti. Komunikace s klienty a dodavateli převážně e-mailem nebo telefonická. Jedná se o práci různorodou, kreativní a termínovanou.

Co od vás očekáváme?
Co vám naopak nabízíme?
Jaké je odměňování?

Pokud máte zájem, zašlete nám svůj motivační dopis a CV odpovědí na tento inzerát nebo přímo navitezslav.kriz@everesta.cz.