Řídíme procesy a projekty

1-everesta-ridime

Analyzujeme,
vyhodnocujeme a implementujeme změny

2-everesta-analyzujeme

Poskytujeme komplexní služby organizacím 

3-everesta-dodavky

Zabezpečujeme náročné,
netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky 

4-everesta-komplexni-sluzby

Posilujeme výkon,
kvalitu a efektivitu organizací 

5-everesta-refektivita
Jak pracujeme

Jak pracujeme

Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.

Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.

Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.

Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.

Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.

Napište nám: info@everesta.cz

Za nás mluví čísla

Za nás mluví čísla

  • je nás 5 českých spolumajitelů s 29 léty podnikatelských zkušeností
  • 22 let působí Everesta v konkurenčním prostředí poradenství a servisu organizacím
  • pracuje pro nás více než 600 odborníků, poradců, analytiků a projektových manažerů
  • dáváme vydělat více než 1200 dodavatelů
  • pracovali jsme už pro více než 800 klientů
  • jen v posledních třech letech jsme řídili projekty za více než 1 miliardu korun
  • působíme v 15 zemích Evropy

Napište nám: info@everesta.cz
Ujistěte se

Ujistěte se

Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.

Mgr. et Mgr. Ladislav Buček
jednatel a výkonný ředitel
+420 777 038 343
ladislav.bucek@everesta.cz

Bucek 01

 

kariéra u everesty
 

Realizátor sociologických a sociálně-psychologických šetření a výzkumů

Hledáte práci, ve které se určitě nebudete nudit? Máte dobré organizační a komunikační dovednosti? Pokud jsou dosud vaše odpovědi ano, tak rozhodně čtěte dál!

Výhodou pro tuto pozici je vzdělávání v oborech sociologie, psychologie, sociální práce, ekonomie, statistika a podobných, ale není podmínkou. Hodí se také pro osoby s praxí na pozici tazatelů, koordinátorů sběr dat nebo dalších pozicích, kde jste komunikovali s lidmi a něco organizovali. Přijímáme také absolventy a osoby, které si ještě dokončují školu, pokud jsou schopni pracovat minimálně na poloviční úvazek.

Na pozici realizátora (projektového manažera) primárně zajišťujete komunikaci a spolupráci s klientem, koordinaci práce našich interních výzkumníků, externistů, tazatelů či panelistů. Náplní práce primárně není tvorba výzkumných nástrojů, zpracování analýz apod., ale znalost oboru je výhodou – lépe pak rozumíte procesům na projektu a dovedete zkontrolovat výstupní zprávy. Vedle výzkumných projektů můžete u nás řídit pro zpestření i projekty z blízkých oborů (např. vzdělávání, eventy, poradenství apod.). Vaší zodpovědností bude, aby vše fungovalo a klient byl spokojený. Můžete se těšit na bezva partu kolegů, kteří vám budou při ruce, když bude potřeba.

S jakými vlastnosti a dovednostmi k nám zapadnete?
Co vás u nás čeká?
Jaké je odměňování?

Pokud máte zájem, zašlete nám svůj motivační dopis a CV!