Řídíme procesy a projekty

1-everesta-ridime

Analyzujeme,
vyhodnocujeme a implementujeme změny

2-everesta-analyzujeme

Poskytujeme komplexní služby organizacím 

3-everesta-dodavky

Zabezpečujeme náročné,
netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky 

4-everesta-komplexni-sluzby

Posilujeme výkon,
kvalitu a efektivitu organizací 

5-everesta-refektivita
Jak pracujeme

Jak pracujeme

Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.

Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.

Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.

Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.

Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.

Napište nám: info@everesta.cz

Za nás mluví čísla

Za nás mluví čísla

 

  • 5 českých spolumajitelů
  • 15 zemí Evropy
  • 22 let v konkurenčním prostředí poradenství a servisu organizacím
  • 29 let podnikatelských zkušeností
  • 600 odborníků, poradců, analytiků a projektových manažerů
  • 800 klientů
  • 1200 dodavatelů
  • 1 miliarda korun jen v posledních třech letech za řízení projektů

 

Napište nám: info@everesta.cz
Ujistěte se

Ujistěte se

Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.

 

Mgr. et Mgr. Ladislav Buček

jednatel a výkonný ředitel


+420 777 038 343
ladislav.bucek@everesta.cz

Bucek 01

 

kariéra u everesty
 

Marketing, reklama, eventy

Doporučíme a zajistíme vhodnou formu reklamy, zajistíme PR na klíč, postaráme se o nezapomenutelný event

Garant:

Pavlína Šlajsová

 

+ 420 774 201 494

pavlina.slajsova@everesta.cz

 

slajsova 1
Zpět

 

NÁVRH A VÝROBA WEBOVÝCH STRÁNEK


Webové stránky vytváříme přímo na míru zákazníkovi. Každá osoba či firma může mít nápad na vlastní webový projekt a my jsme tu proto, abychom vám pomohli tento projekt dokončit do úplného konce a poradit vám s některými provozními záležitostmi.

Webové projekty

Jedná se o větší webové stránky či portály v převážné většině zaměřené na určitou cílovou skupinu lidí či obor. Spolupráce začíná obdobně jako při tvorbě běžných prezentačních stránek. Na začátku je vždy váš nápad nebo požadavek, navíc se klade větší důraz na přípravu a rozvahu projektu. Každou část projektu s vámi probíráme kousek po kousku a až je vše dokonalé, tak se tyto části spojí do jednoho funkčního celku a vznikne tak neobyčejný projekt, který předčí všechna vaše očekávání.

Grafika

Každé webové stránky mají svou vlastní originální grafiku, která vychází ze zaměření webu s ohledem na vybranou cílovou skupinu budoucích uživatelů. Zajišťujeme také návrhy jednotné korporátní identity, tedy vizuální prezentaci firmy tak, aby vše od loga, hlavičkových papírů, vizitek až po webové stránky bylo v jednotném designu.

Programování

Programujeme webové stránky na míru potřeb klientů. Používáme vlastní CMS systém, který dokážeme upravit a postupně v případně potřeby rozšířit zcela dle Vašich požadavků.

Copywriting

Tvoříme texty pro webové stránky tak, aby vás vyhledávače našly, lidé tyto texty s chutí četli a vy úspěšně prodali produkty, které nabízíte. Pokud nemáte pro tvorbu stránek vlastní texty, naši copywriteři vám napíší texty, které osloví cílovou skupinu a vytvoří širší povědomí o vaší značce.

Webová analytika

Zaměříme se na analýzu návštěvnosti (dlohodobou i jednorázovou). Nastavíme měření nebo zkontrolujeme dosavadní nastavení měření návštěvnosti. Zmonitorujeme chování návštěvníků a doporučíme, jak postupovat komunikaci s nimi.

SEO

SEO je proces, který vede k návštěvnosti vašich webových stránek z neplacených výsledků vyhledávání ve vyhledávačích. Jednoduše řečeno se jedná o optimalizaci vašeho webu tak, aby je vyhledávače umisťovaly na co nejvyšší místa a byli jste tzv. na očích.

 

Zpět