Řídíme procesy a projekty

1-everesta-ridime

Analyzujeme,
vyhodnocujeme a implementujeme změny

2-everesta-analyzujeme

Poskytujeme komplexní služby organizacím 

3-everesta-dodavky

Zabezpečujeme náročné,
netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky 

4-everesta-komplexni-sluzby

Posilujeme výkon,
kvalitu a efektivitu organizací 

5-everesta-refektivita
Jak pracujeme

Jak pracujeme

Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.

Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.

Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.

Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.

Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.

Napište nám: info@everesta.cz

Za nás mluví čísla

Za nás mluví čísla

 

  • 5 českých spolumajitelů
  • 15 zemí Evropy
  • 22 let v konkurenčním prostředí poradenství a servisu organizacím
  • 29 let podnikatelských zkušeností
  • 600 odborníků, poradců, analytiků a projektových manažerů
  • 800 klientů
  • 1200 dodavatelů
  • 1 miliarda korun jen v posledních třech letech za řízení projektů

 

Napište nám: info@everesta.cz
Ujistěte se

Ujistěte se

Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.

 

Mgr. et Mgr. Ladislav Buček

jednatel a výkonný ředitel


+420 777 038 343
ladislav.bucek@everesta.cz

Bucek 01

 

kariéra u everesty
 
Zpět

 

PRŮZKUMY VEŘEJNÉHO MÍNĚNÍ

V průzkumech veřejného mínění se zabýváme názory a postoji obyvatelstva k nejrůznějším aspektům společenských vztahů. Provádíme je pomocí standardizovaného rozhovoru tazatele s dotázaným. Disponujeme kvalifikovanými a rozsáhlými tazatelskými sítěmi.

Typický rozhovor spočívá v předčítání otázek, popřípadě i možných odpovědí dotázanému naším tazatelem. Odpovědi jsou zaznamenávány. Používá se reprezentativní statistický výběr respondentů. Takto jsou podpořeny vědeckost postupu a věrohodnost výsledků.

Chcete-li zkoumat souhrn názorů a hodnocení, které členové veřejnosti vyjadřují k určitému tématu, nebo shodu názorů mezi členy veřejnosti dosažený vzájemnou diskuzí, či „hlas lidu", veřejnou (obecnou) „reputaci" apod., můžete se na nás rovněž obrátit. Rádi vám pomůžeme poznávat reflektované vyjádření vztahu vámi určených respondentů k určitým jevům, tedy spektrum nejrůznějších pocitů, domněnek, racionálních poznatků atd.

Jde nepochybně o důležité průzkumy, protože veřejné mínění má funkci demokratizační (přihlížení k tomu, co si lidé myslí), kontrolní (jde o formu sociální kontroly), hodnotící (hodnotí různá jednání a činy), artikulační (pomáhá formulovat, co se skrývá za zájmy a potřebami společnosti v nejrůznějších oblastech).

 

Zpět