Řídíme procesy a projekty

1-everesta-ridime

Analyzujeme,
vyhodnocujeme a implementujeme změny

2-everesta-analyzujeme

Poskytujeme komplexní služby organizacím 

3-everesta-dodavky

Zabezpečujeme náročné,
netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky 

4-everesta-komplexni-sluzby

Posilujeme výkon,
kvalitu a efektivitu organizací 

5-everesta-refektivita
Jak pracujeme

Jak pracujeme

Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.

Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.

Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.

Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.

Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.

Napište nám: info@everesta.cz

Za nás mluví čísla

Za nás mluví čísla

 

  • 5 českých spolumajitelů
  • 15 zemí Evropy
  • 22 let v konkurenčním prostředí poradenství a servisu organizacím
  • 29 let podnikatelských zkušeností
  • 600 odborníků, poradců, analytiků a projektových manažerů
  • 800 klientů
  • 1200 dodavatelů
  • 1 miliarda korun jen v posledních třech letech za řízení projektů

 

Napište nám: info@everesta.cz
Ujistěte se

Ujistěte se

Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.

 

Mgr. et Mgr. Ladislav Buček

jednatel a výkonný ředitel


+420 777 038 343
ladislav.bucek@everesta.cz

Bucek 01

 

kariéra u everesty
 
Zpět

 

SBĚR DAT A STATISTICKÁ ANALÝZA DAT

Sběr dat je jen jednou z částí výzkumného procesu a musí být zahrnutý také v projektu výzkumu. Probíhá prostřednictvím metod observačních (vizuální pozorování, klinické vyšetření, biochemické vyšetření nebo mikrobiologické vyšetření apod.), rozhovorů a dotazníků (shromažďující data prostřednictvím záměrně cílených otázek), dokumentace (za účelem získání údajů z minulosti).

Každému našemu sběru velkého množství dat předchází pilotní studie, kdy se na malém vzorku, pořízeného ze zkoumané populace, ověřují navržené metody pozorování, měření a zpracování údajů. Na základě výsledků předběžného šetření pak teprve přistoupíme ke sběru dat v plánovaném rozsahu.

Pokud jde o statistickou analýzu, nabízíme našim klientům získávání požadovaných informací z pořízených dat, po kterém ještě následuje interpretace obecně srozumitelnou formou. K tomu používáme také celou řadu metod, od nejjednodušších popisných statistik, až po komplexní modely vícerozměrné statistické analýzy. Důležitou součástí analýzy jsou grafy, které používáme pro přehledné zobrazení jak základních vztahů v datech, tak i výsledků modelování.

Tímto postupem vám zpřístupníme nové znalosti a poskytneme podklady k relevantnímu jednání a rozhodování v určitém směru.

 

Zpět