Řídíme procesy a projekty

1-everesta-ridime

Analyzujeme,
vyhodnocujeme a implementujeme změny

2-everesta-analyzujeme

Poskytujeme komplexní služby organizacím 

3-everesta-dodavky

Zabezpečujeme náročné,
netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky 

4-everesta-komplexni-sluzby

Posilujeme výkon,
kvalitu a efektivitu organizací 

5-everesta-refektivita
Jak pracujeme

Jak pracujeme

Jsme generálním dodavatelem řešení. Zabezpečujeme náročné, netradiční a obtížně dostupné služby a dodávky. Pro naše klienty realizujeme projekty různého rozsahu i zaměření, bez regionálního a oborového omezení.

Pro zajištění takto náročných projektů sestavujeme konsorcia ověřených dodavatelů a subdodavatelů, jejichž práci kontrolujeme a hodnotíme. Vybudovali jsme business pool prověřených firem a odborníků.

Přebíráme za klienta práci i odpovědnost za výsledek. Ručíme za kvalitu, jsme držitelem certifikátu ISO 9001, disponujeme pojištěním odpovědnosti za škodu ve výši přes 100 000 000 Kč a klientům je k dispozici ombudsman.

Má-li organizace potřebu a hledá řešení, nemá dodavatele, čas nebo lidi, osloví nás. My provedeme nezbytné analýzy, implementujeme změny a vyhodnotíme jejich dopad. Protože máme dlouholeté zkušenosti, jsme pro dodavatele autoritou, máme silnou vyjednávací pozici a dokážeme pro klienty získat nejlepší podmínky.

Výsledkem naší práce je posílení výkonu, kvality a efektivity organizace.

Napište nám: info@everesta.cz

Za nás mluví čísla

Za nás mluví čísla

  • je nás 5 českých spolumajitelů s 29 léty podnikatelských zkušeností
  • 22 let působí Everesta v konkurenčním prostředí poradenství a servisu organizacím
  • pracuje pro nás více než 600 odborníků, poradců, analytiků a projektových manažerů
  • dáváme vydělat více než 1200 dodavatelů
  • pracovali jsme už pro více než 800 klientů
  • jen v posledních třech letech jsme řídili projekty za více než 1 miliardu korun
  • působíme v 15 zemích Evropy

Napište nám: info@everesta.cz
Ujistěte se

Ujistěte se

Jste majitel či vrcholový manažer a zvažujete velký a zásadní projekt? Chcete na nejvyšší úrovni probrat Váš dotaz či požadavek? Zavolejte mi a ujistěte se, že my jsme ti praví.

Mgr. et Mgr. Ladislav Buček
jednatel a výkonný ředitel
+420 777 038 343
ladislav.bucek@everesta.cz

Bucek 01

 

kariéra u everesty
 

Vzdělávání

Zabezpečujeme komplexně vzdělávací projekty zaměřené na měkké dovednosti, právní a ekonomická témata, IT, technická a odborná školení

Garant:

Michaela Nesnídalová

 

+420 733 373 058

michaela.nesnidalova@everesta.cz

 

nesnidalova

Rekvalifikační programy jsou veřejné, akreditované MŠMT a obsahují ucelený přehled vědomostí a dovedností v daném oboru se zaměřením na praktickou aplikaci do každodenní činnosti účastníků. Složením závěrečné zkoušky získají absolventi osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Vzdělávacím procesem prostupuje jeho zaměření na aplikaci. Cílem je dosáhnout nejen toho, aby si účastníci osvojili nové znalosti a dovednosti, ale aby je především aktivně využívali ve své praxi.

 

Programy profesní kvalifikace dle NSK

Komplexní programy připravené dle standardů profesní kvalifikace státem garantované Národní soustavy kvalifikací. Absolvent kurzu obdrží osvědčení o absolvování a je připraven na složení zkoušky.

Absolvent programu bude komplexně připraven na danou profesi nebo obor díky praktickému tréninku v reálných situací z praxe konkrétního studijního oboru.

 

Přípravné kurzy ke zkoušce

Krátkodobé kurzy, které se zaměřují na vybraná témata navazující na hodnotící standard NSK a jsou určeny pro ty, kteří již v daném oboru mají zkušenosti a připravují se na zkoušku.

 

Zkouška profesní kvalifikace dle NSK

Everesta, s.r.o. jako autorizovaná osoba je oprávněna vykonávat ověřování a uznávání vzdělání formou zkoušky dle hodnotících standardů NSK. Úspěšní absolventi zkoušky obdrží certifikát o profesní kvalifikaci.

Zkouška je určena lidem, kteří danou problematiku ovládají a nepotřebují navštěvovat přípravné kurzy.
přihlášku ke zkoušce si můžete stáhnout ZDE.